Żyrafka to kolejna pacynka, która dołączyła do rodziny Moowików – pacynkowych pomocy logopedycznych dla logopedów i nauczycieli przedszkolnych.

Podobnie jak wszystkie inne pacynki – czyli Piesek, Kotek, Dinek, Miś i Moowik – Żyrafka to doskonała pomoc logopedyczna, która ułatwia nawiązywanie kontaktu z dziećmi. Dzięki temu, że ma ona język i żeby, można ją wykorzystać do pokazywania dziecku prawidłowego ułożenia narządów mowy. Zwiększa to efektywność ćwiczeń, bo dzieci chętnie naśladują pacynkę i są bardziej skłonne do spontanicznej aktywności. Wszystko to sprawia, że ćwiczenia logopedyczne przestają być nudne i żmudne, a stają się świetną zabawą.

Wszystkie pacynki Moowi wyróżnia też zastosowanie wysokiej jakości materiału oraz szczególna staranność wykonania buzi (język i zęby). Dzięki temu pacynka świetnie jest estetyczna, funkcjonalna i trwała. Żyrafka, tak jaki i inne pacynki z rodziny Moowi, kosztuje 41 zł i można ja nabyć na Moowi.pl oraz w wielu innych sklepach z pomocami logopedycznymi i pedagogicznymi.